julita hackiewicz

O mnie

Moja podróż do zdrowia zaczęła się od guza w piersi

Kiedy dostałam własną diagnozę czułam się przygnieciona, bezradna i zamrożona. Najgorszy był strach, który wrzucił mnie w koleiny utartych schematów myślenia: chemia-przerzuty-śmierć. A strach nie pozwala znajdywać żadnych rozwiązań. Przypadkiem trafiłam na warsztat, który wyjął mnie ze strachu. Od tamtej pory, idę po nitce.

Nowa Medycyna Germańska i Totalna Biologia wyjaśniły mi dlaczego zachorowałam. Dziś wiem, że żadna choroba nie jest dziełem przypadku. Manifestuje się zawsze precyzyjnie w narządzie, tkance ściśle powiązanej ze sposobem, w jaki reagujemy na problemy, które pojawiają się w naszym życiu. Odczytywanie prawdziwych przyczyn chorób to zajęcie, któremu poświęciłam się bez reszty. 

W ciągu ostatnich 10 lat wzięłam udział w setkach warsztatów i szkoleń w Polsce i na świecie.

Wyleczyłam siebie. Moja historia jest tak niesamowita, że nie wiem, czy ktokolwiek w nią uwierzy. Kierowana ogromną ciekawością zdobywałam kolejne certyfikaty i odkrywałam swoje zdolności w zakresie uzdrawiania. 

Od pewnego momentu mam możliwość widzieć i wiedzieć trochę więcej niż inni. 

Słyszę duszę cierpiącą w człowieku, proszącą o pomoc, która jest dostępna i bliska. Zadaję pytania, które sięgają do najgłębiej zakopanych tajemnic. Przez długi czas (około 8 lat) można było do mnie trafić wyłącznie z polecenia. 

Moi klienci mówią o mnie tak:

Idź do Julity, jeśli do tej pory nikt Ci nie pomógł, albo jeśli myślisz, że nikt nie może Ci pomóc, ona Ci pomoże”.

„Julita to dziwna uzdrowicielka, która zadaje dużo pytań, przeszukuje historie spokrewnionych osób, przenosi się do innych czasów i tam uzdrawia, nie wiadomo jak i jakim cudem”.

Mapa Życia to nazwa terapii oraz tytuł książki, która dokładnie opisuje jak pracuję

Książka zawiera zapis sesji, które przeprowadzam i nagrywam. Bezpośrednie świadectwo to najprostszy sposób, by pokazać, co robię. Książka zawiera także opisy przypadków oraz moje rozumienie tego, czym jest choroba i skąd się bierze. 

Czasem myślę o sobie, jak o sprzedawcy butów

Zdecydowanie nie chcę wchodzić z butami w Twoje życie. Nie udzielam rad, tylko daję konkretne informacje, jak możesz zmienić swoje życie. Moja praca polega na odczytaniu i uzdrowieniu zapisów Twojego ciała i duszy. Chcę dać Ci „nowe buty”, w których wygodnie przejdziesz swoje życie tak, jak chcesz.

Julita Hackiewicz

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, użyj poniższego formularza.

1 + 8 =