sięgnij po „mapę życia”

Wyrusz w podróż po zdrowie

Było koło drugiej nad ranem. Zbyszek odebrał telefon. Dzwoniła jego partnerka. Wstał i zaczął mówić do swojej rozmówczyni: „Nigdy nie uwierzysz w to, co tu się działo. Nigdy nie uwierzysz w to, co Ci opowiem…”

Być może Ty, czytając tę książkę, również nigdy nie uwierzysz w to, co Ci opowiem. Ale jeśli zdarzy się coś, co medycyna nazywa chorobą, przypomnisz sobie tę historię, tę książkę i uratujesz siebie bez strachu, obaw, lęku i zaczniesz żyć pełnią swojego życia.

Fragment "Mapy Życia"

Mapa Życia to nazwa mojej autorskiej terapii oraz tytuł książki, która dokładnie opisuje jak pracuję. 

Zapis niezwykłych sesji

Książka jest bezpośrednim świadectwem terapii, które przeprowadzam. Sesja polega na jednym spotkaniu, trwającym kilka godzin nocnych, podczas których poznaję mapę życia klienta – czytam i uzdrawiam zapisy ciała i duszy. Uwalniam od emocjonalnych zaszłości, chorób i negatywnych wzorów.

Historia Laury

Około 30 stron książki to korespondencja z Laurą (imię zmienione), której historia bardzo mnie poruszyła. Laura relacjonuje co działo się z nią przez 2 lata po sesji.

Czym naprawdę są choroby

Na prawie 400 stronach znajdziesz opisy ciężkich chorób i historie ich powstania, za którymi stoją psychiczne konflikty, trudna, rodzinna przeszłość oraz wspomnienia poprzednich wcieleń. Książka wyjaśnia, czym naprawdę są choroby i skąd się biorą w naszym życiu.

Fale mózgowe

Ponieważ sesje map życia przeprowadzam w częstotliwości, której nie doświadcza się na co dzień, książka zawiera także podstawowe informacje dotyczące fal mózgowych.

Komu najbardziej przyda się książka „Mapa Życia”?

Nikt nie potrafi Ci pomóc?

„Mapa Życia” to książka dla tych, którzy ciągle opowiadają o swoich chorobach, twierdząc, że nikt nie jest w stanie im pomóc. 

Szukasz wszędzie?

To książka dla osób, które wszędzie szukają odpowiedzi na pytania, które dręczą ich latami.

Chcesz poznać prawdę?

 To w końcu książka dla tych, którzy, jeśli zadają pytanie, naprawdę chcą wiedzieć i nie boją się konfrontacji z własną historią.

Co może dać Ci znajomość własnej Mapy Życia?

Życie staje się lekkie. To wszystko, co dusiło nas od dzieciństwa, co przytłaczało naszych rodziców, kiedy poznali się, a potem kiedy mama była w ciąży, wszystkie traumy dziadków i pradziadków, które gromadziła i przechowywała nasza psychika aż do dziś, to wszystko po prostu odpuszcza.

Te wszystkie potworności, których pozornie nie ma w naszym codziennym życiu, a jednak czają się ukryte bardzo głęboko w zakamarkach psychiki nie dając jej odpocząć nawet na ułamek sekundy, nagle puszczają.

Człowiek zaczyna dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie był w stanie zobaczyć. Widzi wszystko w jaśniejszych, błyszczących kolorach. Wszyscy się uśmiechają, stają się życzliwi i pomocni, wskazują drogi i rozwiązania.

Wszystko zaczyna dziać się łatwo, znikają opory i przeszkody. Po prostu otwieramy się na zachwycające piękno i dobro wszechświata, a on w zamian odkrywa przed nami swoje najwspanialsze tajemnice.

Fragment "Mapy Życia"

Kup książkę "Mapa Życia" już teraz!