Konsultacje i terapie

Pracuję nad problemami psychicznymi (depresje, lęki, fobie), zdrowotnymi (nowotwory i inne choroby) i wszelkimi trudnościami, których doświadczasz.

W swojej pracy, korzystam z różnorodnych praktyk terapeutycznych i uzdrawiających. Łącze metody uwalniania traum szokowych (Somatic Experience) i rozwojowych (NARM) z alternatywnymi metodami uzdrawiania (Theta Healing). Korzystam z wiedzy Totalnej Biologii, Biologiki czy psychogeneaologii, które pozwalają mi znajdować głęboko ukryte przyczyny chorób. 

Konsultacja tel. „Szalupa ratunkowa”

60-minutowa rozmowa telefoniczna to najszybszy sposób pierwszej pomocy: uspokoję i wyjaśnię, co się dzieje z Twoim zdrowiem. 

uzdrawianie

Uzdrawianie przez sen

Rozwiązanie dla Twojego problemu znajduję w sieci śnienia. Tygodniowy proces uzdrawiania przez sen poprzedza i kończy godzinna konsultacja.

konsultacje stacjonarne

Terapia traumy 

Terapia traumy to autorska metoda pracy, która pozwoli Ci uwolnić się od następstw traumatycznych wydarzeń w Twoim życiu.  

mapa zycia

Sesja Mapy Życia

Podczas sesji trwającej kilka godzin nocnych, czytam i uzdrawiam zapisy ciała i duszy najciężej chorych. Uwalniam od emocjonalnych zaszłości, chorób i negatywnych wzorów.

Konsultacja telefoniczna „Szalupa Ratunkowa”

Rozmowa telefoniczna trwająca 60-minut to najszybszy sposób, w jaki mogę udzielić Ci pierwszej pomocy: uspokoić i wyjaśnić, co się dzieje z Twoim zdrowiem i jak możesz sobie pomóc. Jeśli właśnie usłyszałeś/-aś diagnozę – nie bój się i umów się na krótką konsultację.

Konsultacje odbywają się telefonicznie, po wcześniejszym umówieniu i opłaceniu rozmowy. 

Czas: 60 min.

Cena: 250 złotych

Umów konsultację korzystając z formularza na dole strony.

Terapia traumy

Trzygodzinna sesja terapii traumy poprzedzona jest wywiadem (ankietą), który pomaga naświetlić skalę problemów, jakich doświadczasz w następstwie traumatycznych wydarzeń z Twojego życia. W trakcie spotkania pomagam uwolnić całe napięcie i zamrożoną energię jakie ciążyły ciału i psychice. Metoda pracy łączy w sobie między innymi psychologię procesu Arnolda Mindella oraz podejście Somatic Experience Petera Levine’a. Jak wygląda sesja przeczytasz tu: przykład sesji terapii traumy.

Konsultacje przeprowadzam w Warszawie.

Czas: 3 h spotkania

Cena: 1000 złotych 

Umów konsultację korzystając z formularza na dole strony.

Sesja Mapy Życia

W trakcie sesji dowiadujesz się, kto i kiedy zaznaczył na Twojej mapie życia strategiczne punkty decydujące o problemach, konfliktach i chorobach. Terapia polega na jednym spotkaniu w zmienionej częstotliwości (stan podobny do momentu przebudzenia lub zaśnięcia), które trwa kilka nocnych godzin i uwolnieniu wszystkich emocjonalnych zaszłości. 

Uzyskujesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania dotyczące chorób i negatywnych wzorców, które kierują Twoim życiem. Te wzorce mogą pochodzić z dzieciństwa, okresu bycia w brzuchu mamy, z przeżyć przodków i ze wspomnień z poprzednich wcieleń. Wracając do wypartych wspomnień, uwalniasz się od blokad, dysfunkcji i bólu. Sesja nie polega na hipnotyzowaniu. Moje działanie można raczej porównać do kamertonu, który nastraja organizm do zdrowia.

Więcej o tym, czym jest Mapa Życia i zapis przeprowadzonych sesji znajdziesz w książce „Mapa Życia”.

Sesje Mapy Życia przeprowadzam w Warszawie.

Czas: ok. 5-6 godzin nocnych

Cena ustalana jest indywidualnie.

 

Umów swoją sesję Mapy Życia korzystając z formularza na dole strony.

Uzdrawianie przez sen

Pracę poprzedza godzinna rozmowa telefoniczna, podczas której opowiadasz mi o swoim problemie/chorobie. Uzdrawiam w sieci śnienia w ciągu 7 nocy od rozmowy. Proces kończy godzinna rozmowa telefoniczna. Konsultacje przeprowadzam telefonicznie.

Czas: 2 x 1h 

Cena: 1000 złotych

Umów sesje uzdrawiania przez sen korzystając z formularza na dole strony.

Kontakt

Aby umówić się na konsultacje lub sesje terapeutyczne skontaktuj się ze mną, wypełniając poniższy formularz.

5 + 7 =